ثبت آگهی رایگان ماشین در بوق 3 خرید از فروشگاه پرزگیر دوکاره arso لوازم آشپزخانه دکوراسیون پرزگیر لباس mic آشپزخانه قیمت امروز ماشین بوق
حذف در پنل کاربری [X]
iPadOS 16 و macOS Ventura در 24 اکتبر در دسترس خواهند بود

iPadOS 16 و macOS Ventura در 24 اکتبر در دسترس خواهند بود


پس از تاخیر، اپل تایید کرد که iPadOS 16 را در تاریخ 24 اکتبر عرضه خواهد کرد. این به عنوان iPadOS 16.1 عرضه می شود زیرا نسخه کاندید انتشار را امروز برای توسعه دهندگان منتشر کرده است. اپل همچنین MacOS Ventura را در همان روز عرضه خواهد کرد.


iPadOS 16 ویژگی‌های بهره‌وری و همکاری جدیدی از جمله Stage Manager برای iPad Pro را به ارمغان می‌آورد. اواخر امسال، Stage Manager از صفحه نمایش خارجی کامل با وضوح حداکثر 6K پشتیبانی می کند.


برنامه‌های کلاس دسکتاپ قابلیت‌های جدیدی را بهینه‌سازی شده برای نمایشگر در iPad Pro فعال می‌کنند، حالت مرجعی وجود دارد که آی‌پد پرو ۱۲.۹ اینچی با نمایشگر Liquid Retina XDR را قادر می‌سازد تا با نیازهای رنگی در جریان کار مطابقت داشته باشد.


ویژگی‌های جدیدی در Messages، Freeform، یک برنامه جدید و قدرتمند بهره‌وری، iCloud Shared Photo Library، Safari گروه‌های برگه اشتراک‌گذاری شده را اضافه می‌کند، اپلیکیشن New Weather دارای انیمیشن‌های زیبا است و کاربران تنها با یک ضربه می‌توانند مهم‌ترین اطلاعات آب و هوا را ببینند.


Live Text از هوشمندی روی دستگاه برای تشخیص متن در تصاویر در سراسر سیستم استفاده می‌کند، و این ویژگی اکنون به ویدیو می‌رسد و متن را در فریم‌های ویدیوی متوقف شده کاملاً تعاملی می‌کند.
macOS Ventura Stage Manager، Continuity Camera را ارائه می‌کند که از آیفون به‌عنوان وب‌کم در مک، Handoff برای FaceTime، و به‌روزرسانی‌هایی برای برنامه‌های Mail و Messages استفاده می‌کند.