ثبت آگهی رایگان ماشین در بوق 3 خرید از فروشگاه پرزگیر دوکاره arso لوازم آشپزخانه دکوراسیون پرزگیر لباس mic آشپزخانه قیمت امروز ماشین بوق
حذف در پنل کاربری [X]
تبلت‌های Chrome برای Android بهبودهایی در بهره‌وری دریافت می‌کنند

تبلت‌های Chrome برای Android بهبودهایی در بهره‌وری دریافت می‌کنند


گوگل نسخه جدیدی از کروم را برای اندروید راه اندازی کرده است که جابجایی بین تب ها و انجام سریع کارها را در تبلت های اندرویدی ساده تر می کند. این شرکت همچنین بر این باور است که با نسخه آتی Chrome for Android، جابه‌جایی بین برگه‌ها و انجام وظایف را در رایانه لوحی‌تان ساده‌تر می‌کنیم.


در اینجا جدیدترین ارتقاهای کروم برای تبلت های اندرویدی آورده شده است. این پیش از عرضه تبلت پیکسل در اوایل سال آینده است.


طراحی ساید بای ساید

در یک صفحه نمایش کوچکتر با تعداد زیادی برگه باز، یافتن برگه مناسب دشوار است. برای بداهه‌سازی آن، گوگل یک طراحی کنار هم به کروم اضافه کرد تا انتخاب برگه‌ها را آسان‌تر کند. علاوه بر این، ویژگی اسکرول خودکار به عقب به شما امکان می دهد بین برگه ها به عقب برگردید. وقتی برگه ها خیلی کوچک هستند، دکمه بستن را پنهان می کنیم تا از بسته شدن ناخواسته جلوگیری کنیم. بازیابی یک مرحله ای به خنثی سازی برگه های بسته شده به طور تصادفی کمک می کند.
شبکه تب بصری

اگر اغلب تب های زیادی را باز می کنید، شبکه تب بصری ایده آل است. برگه‌ها در یک شبکه با پیش‌نمایش نشان داده می‌شوند تا به شما کمک کنند به جای جریان افقی، با ضربه‌های کمتری پیمایش کنید. اگر یک گوشی هوشمند تاشو دارید، تب های بصری به شما کمک می کند زیرا صفحه نمایش کوچکتر در خارج با صفحه نمایش بزرگتر داخل مطابقت دارد.
بکشید و از Chrome خارج کنید

کاربران اکنون می‌توانند به سرعت عکس‌ها، نوشتار و پیوندها را از Chrome به برنامه‌های دیگر مانند Gmail، Photos یا Keep بکشند و رها کنند تا در حین کاوش، مطالب را به اشتراک بگذارند و ذخیره کنند.
در حالت دسکتاپ مرور کنید

تبلت ها هنگام مرور وب سایت ها همیشه شبیه رایانه ها نیستند. Chrome همیشه می‌تواند نسخه دسک‌تاپ یک وب‌سایت را در صورتی که روی رایانه لوحی شما کار نمی‌کند درخواست و نمایش دهد، یا فقط آن را ترجیح می‌دهید. این می تواند ویژگی های فقط دسکتاپ مانند منوها و دکمه ها را باز کند.


گروه های برگه در رایانه لوحی شما

گروه های برگه به ​​زودی در کروم برای تبلت های اندرویدی در دسترس خواهند بود. گروه‌بندی برگه‌های مربوطه می‌تواند به شما کمک کند سازماندهی کنید و به شما امکان می‌دهد روی یک کار واحد تمرکز کنید، بدون اینکه حواس‌تان را به هم ریختگی برگه‌های باز دیگر پرت کنید.


دسترسی

آخرین به‌روزرسانی‌های کروم اکنون در همه تبلت‌های اندرویدی قابل دسترسی است.


لولا آدامز، مدیر محصول کروم، در این اعلامیه گفت:


مهم نیست که ترجیح می دهید از ماوس، قلم یا انگشت خود استفاده کنید، تجربه Chrome در Android باید در رایانه لوحی مانند رایانه یا تلفن شما بصری و آشنا باشد. ما دائماً در حال بررسی راه‌های جدیدی برای آسان‌تر و لذت‌بخش‌تر کردن استفاده از Chrome در رایانه لوحی Android شما هستیم - خواه ناوبری آسان‌تر با شبکه برگه بصری، تغییر حالت دسک‌تاپ یا یافتن سریع برگه.